Kendi WhatsApp Web'imi başkasının telefonunda açtım ve çıkış yaptım. Mesajlarım güvende midir?

qasdf (3) 4 yıl önce sordu

Tekrar kod okutmadan mesajlarımı görme şansları varmıdır?

Whatsapp web yerine girince hiçbir cihaz girişi görünmüyor temiz görünüyor ama yine de merak ediyorum

Teşekkürler

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Cihazın ve mesajların güvende tabikide hiç bir sorun yok. Korkmana da gerek yok sadece sen başkası ile görüntülü arama yaparsan diye senden kamerayı etkinleştirmeni istedi başka bir sebebi yok. Korkmana da gerek yok.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Çıkış yaptığın andan itibaren mesajların artık güvendedir. Bütün WhatsApp Web'den çıkış yapılmıştır.