Kendi yaptığım Scratch oyunu

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba,

Bugün sabah kursta bilişim dersinde oturdum ve 2 ders saati boyunca tenefüse çıkmadan bu oyunu iyileştirmeye uğraştım. Öğretmenle beraber oturduk oyunu yapmaya çalıştık. Öğretmen bana fikir verdi ve yardım etti. Son ders herkez oyun oynarken ben hala onla uğraşıyordum. Bi bakarsanız çok sevinirim. Bunu daha da iyileştirmeye çalışacağım. Bu arada söylemeyi unutmuşum 20 puana gelince kazanıyorsunuz 20 puana gelin sizi bir sürpriz bekliyor :)

:) @alattin @notify @temmuz @candan @murat @ismailsarp @hakan

Oyun: https://scratch.mit.edu/projects/162166918/

temmuz 6 yıl önce

Çok güzel olmuş @toprak34 , aferin sana. Başarılarının devamını diliyorum :)

candan 6 yıl önce

gerçekten güzel olmuş @toprak34

toprak34 6 yıl önce

@candan :) @temmuz

notify 6 yıl önce

@toprak kardeşim ciddi ciddi bu yaşında çok güzel işler başarıyorsun. Başarıların devamını dilerim.

toprak34 6 yıl önce

@notify :) Teşekkürler abi

toprak34 6 yıl önce

@notify @candan @temmuz abi işin garibi, öğretmenle yaptık :)

alattin 6 yıl önce

bravo @toprak34 :)

murat 6 yıl önce

@toprak34 yürü be toprak, kim tutar seni!

toprak34 6 yıl önce

@murat :) :) :)

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Başlangıç için güzel ama uçan nesneye çarpabilecek nesneler yerleştirin ve oyunu biraz zorlaştırın :)

toprak34 6 yıl önce

:) @ismailsarp onuda yapmayı düşünüyorum :)