Kendiliğinden yeni bir VPN kuruldu, kaldıramıyorum

fıratdogan (3) 7 yıl önce sordu

Bir program yükledim ve kendiliğinden yeni bir VPN bağlantısı oluştu. Bunu silemiyorum.

http://i.hizliresim.com/pEEznq.png  vpn kaldırılamıyor.

temmuz 7 yıl önce

Gerek yok canlı desteğe. Sistem Geri Yükleme sonuç vermediyse @canan 'ın belirttiği şekillde bağlantıyı kaldırırsın, hepsi bu kadar.

temmuz 7 yıl önce

"Canlı destek" her mevzu ile ilgili değil bazı özel ve potansiyel olarak çok kullanıcıyı ilgilendiren problemlerle ilgili açılabilir (Uzmanım.net kuralları).

fıratdogan 7 yıl önce

temmuz işe yaradı geri yukledim şimdi çok teşşekürler

temmuz 7 yıl önce

Geçmiş olsun :)

fıratdogan 7 yıl önce

saol :-)

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

@temmuz.un cevabını uygulayın yine de olmuyorsa ağ ve paylaşım merkezi ne gidin  bağdaştırıcı ayarlarını değiştiri tıklatın burdan vpn simge üzerine sağtıklatın ve kadırın

fıratdogan 7 yıl önce

yaptım saol

candan 7 yıl önce

tamam geçmiş olsun

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

PC Sistem Geri Yükleme uygulamasıyla problem öncesi bir zamana geri alınır:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

fıratdogan 7 yıl önce

resme bak sadece vpn yi kaldırmak istiyorum

temmuz 7 yıl önce

Tamam.. Sistem Geri Yüklemeyi dene.

fıratdogan 7 yıl önce

deniycem saol

temmuz 7 yıl önce

Birde büyük harf kullanmasan daha iyi olur. Pek hoş karşılanmaz web'de. Hem çok çirkin görünüyor :)

fıratdogan 7 yıl önce

yazıya dikkat edicem bundan sonra

temmuz 7 yıl önce

İyi olur. Problemin çözülmüş, geçmiş olsun :)

fıratdogan (3) 7 yıl önce cevapladı

canlı desteğe gel ordan