kimlik doğrulama hatası

kullanici286003 (1) 4 yıl önce sordu

arkadaşlar merhaba samsung tablet wifi ye bağlanmıyor kimlik doğrulama hatası veriyor tableti sıfırladım modemi açıp kapadım ve şifreyi unutup tekrar girdim ama işe yaramadı bu arada bu sorun sadece tablette var diğer telefonlarda vs yok yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Benzer bir sorun yaşamıştım. Tablet dediğin gibi wifi'ye bağlanmıyordu. Sorunu kablosuz ağın adını değiştirecek çözdüm.  Denemeni öneririm. Pek çok çözüm denedim işe yaramadı ama wifi adınını modemden değiştirdiğimde sorun çözülmüştü.

kullanici286003 4 yıl önce

çok sağol deniycem

hakan 4 yıl önce

@kullanici286003 durumdan haberdar edersin