Kingroot uygulama yüklenilemedi

kullanici512961 (1) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar nolur Yardım Edin kingroot ile cihazımı rootladım sonra 3 ay falan kullandım cihazımı fabrika ayarına sıfırladıktan sonra kingrootu tekrar indirdiğimde hep uygulamayüklenilemedi hatası verdi başka uygulama yükleyince hiç böyle bir sorun yaşamıyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :)

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba;

Biraz Araştırma Yaptım Buna Benzer Bir Sorun Uzmanım.net Sitesinde Daha Önceden Soru Olarak Sorulmuş Ve Yanıt Bulmuştur.

Link : http://uzmanim.net/soru/android-uygulama-yuklenemedi-hatasi/64304

Umaraım Faydalı Olmuştur