Kingston USB belleğimin benchmark sonuçları normal mi?

egesacinti (39) 3 yıl önce sordu

USB Belleğe Win10 yazdıracağım, hem benchmark hem bad sector testi yapayım dedim. Benchmark test sonuçları şu şekilde:

https://hizliresim.com/OrT7mE

Anormal bi' durum var mı?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Belleğin tam modeli nedir?

egesacinti 3 yıl önce

KingstonDataTraveler 3.0 diye geçiyor 16 GB alanı var. Başka öğrenmem gereken bilgi varsa nasıl öğrenebilirim? @hydra

hydra 3 yıl önce

Evet normal araştırdığımda ortalama 70 MB/s okuma, 10 MB/s yazma hızı var. @egesacinti

egesacinti 3 yıl önce

Tamamdır şimdi yeni soru açacağım seni altına etiketlerim. Bad Sector testi sonuçlarında garip bir şey oldu.

egesacinti 3 yıl önce

@hydra

hydra 3 yıl önce

Tamamdır bakarım @egesacinti