KingstonDataTraveler 3.0 16 GB Usb belleğimin bad sector testi sonuçları normal mi?

egesacinti (39) 3 yıl önce sordu

KingstonDataTraveler 3.0 16 GB Usb Belleğime bad sector testi yaptım. En sona yaklaştığında bu şekilde durdu ve kaldı. Sonuçlar şu şekilde:

https://hizliresim.com/yzRvnz

Problem var mı?

egesacinti 3 yıl önce

@hydra

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

USB'de bir sorun olduğunu düşünmüyorum bunun böyle yapmasının sebebini bilmiyorum. Endişelenecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Net emin olmasamda 16 GB, 14 GB olarak gözüktüğü için zaten 14 GB alanı taratmış bir sorun bulamamış.

egesacinti 3 yıl önce

Tamamdır sağ olasın.