Kısayol kutularındaki veriler siliniyor, ne yapabilirim ?

orkunn (3) 10 yıl önce sordu

Google chrome kullanıyorum. Kısayoldan erişebileceğim sitelere küçük resimler doğrultusunda ulaşıyordum. Fakat zamanla resimler siliniyor ve değişiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Toplam 1 cevap

mavibilgisayar (562) 10 yıl önce cevapladı

Aşağıda Sarı kutu ile işaretlediğim kısa yollardan mı bahsediyorsunuz?

Bunlar sizin en çok ziyaret ettiğiniz sitelerdir. Google Chrome bunları otomatik belirler.

Fakat böyle bir ihtiyacınız varsa Chrome  Speed Dials  eklentisini kullanabilirsiniz.

Yükledikten sonra yeni sekma açtığınızda 1'den 12 'ye kadar numaralar gelecek. Her birini tıklayarak istediğiniz web sitelerini kayıt edebilirsiniz.