Kişileri ve fotoğrafları geri getirme

ebubekireser (1) 6 yıl önce sordu

Ben Android telefonoma format attırdım, artırmada önce kişileri kurumsal hesap türünde e posta adresi kaydettim rehberimdeki herkesi bu hesaba format dan sonra girdiğimde gözükmüyor eğer silinmiş ise nasıl geri getire bilirim

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Android telefona Gmail hesabını eklediğinde kişilerin geri gelir. Gmail hesabı kişileri senin için saklar.

Resimler içinse yapabileceğin şey bir veri kurtarma programı kullanmak. Telefonu bilgisayara bağlayarak bu tür bir veri kurtarma programı ile bilgisayarını taratabilirsin.

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

PC

1.yöntem:

​​​​sistem geri yükleme

2.yöntem:

Klasoru geri alma