Kişinin Instagram hesabının hangisi olduğunu bilmeden telefonundan mesajları bulunabilir mi?

halilktl (1) 2 yıl önce sordu

Kişinin telefonunda İnstagram uygulaması yüklü ama hangi hesabı kullandığını bilmiyosun bi şekilde hesabını bulabilir misin veya mesajlarına erişebilir misin?

xbedirhanx 2 yıl önce

Bu hesap size mi ait, veya hesap sahibinin izni var mı? Ayrıca az önceki yorumunuzu göremedim tekrar yazabilirsiniz.

halilktl 2 yıl önce

Bana ait neden ki

xbedirhanx 2 yıl önce

Size aitse bir sorun yok. Bunu izni olmadan başkasına mı kullanıyorsunuz diye merak etmiştim.

halilktl 2 yıl önce

Yok benim de sunu sordum yorumda instagram gorüntulu konuşmaları ioslarda arama geçmişine geçiyor ya ordan silersek tekrar geri getirilebilir mi

xbedirhanx 2 yıl önce

Önceki soruya cevap olarak yazdığımsan daha fazla bir bilgim yok maalesef.

halilktl 2 yıl önce

Tm teşekkürler

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 2 yıl önce cevapladı

-Kötü emeller sezdiğimiz için yardım edilmeyecek-