Kişiye  ait  bir  facebook  sayfasını  " ortak  arkadaşlar  olsa  dahi"  istenmeyen  kişilere  kapatılır mı ?

mat7 (341) 7 yıl önce sordu

Kişiye  ait  bir  facebook  sayfasını  " ortak  arkadaşlar  olsa  dahi"  istenmeyen  kişilere  kapatılır mı ?

candan 7 yıl önce

facebook engelemesi tamamı için geçerlidir

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

istemediğiniz kişiye engel koyabilirsiniz arakadaşınız olabilir veya ortak arkadaşınız olabilir farketmiyor

facebook sistemi engel koyduğunuz kişiyi sisze hiç bir zaman göstertmiyor sizde o engellediğiniz kişiyi göremezssiniz

mat7 7 yıl önce

Çok teşekkür ederim . Peki bu özel sayfa içinde geçerlimidir ?

efsaneemrahylz 7 yıl önce

Özel sayfaları açtığında Diğer yazan yere tıklayıp altta sayfayı engelle yazan yere tıklaman yeterli @ebruli

mat7 7 yıl önce

Dediğinizi yaptım fakat istemediğim insanları değil sahibi ve yöneticisi olduğum sayfamın bana engel koyacağını belirten uyarı yazısı çıkıyor. Oysa ben, yöneticisi olduğum herkese açık olan sayfamın istemediğim insanları engellemek istiyorum . Bunu nasıl yapabilirim ?

candan 7 yıl önce

facebookta kurduğunuz grubnuzdanmı bahsettiniz norrmal facebook sayfasındanmı normal facebook sayfasından tarif edeyim size engellemk istediğiniz kişiyi tıklatın zaman tülneli açılsın sonra yukarda resimde tarifimi uygulayın

mat7 7 yıl önce

Yeni gördüm cevabınızı . Evet facebookta hem yazılar yayınlanan herkese açık olan özel sayfadan , hemde grup sayfasından bahsediyorum .

candan 7 yıl önce

zaten gurubunuzda olan kişi arkadaş listenizdede var istemediğiniz kişiye engel koyduğunuz zaman onunla ilgili hiç bir yazı göremessin zaman tünelinde olsun nerde olursa olsun

mat7 7 yıl önce

:) Çok teşekkür ederim . Doğru anladığımı teyit etmek istiyorum. Facebook ta profilimi görmesini istemediğim kişileri engellediğimde bu kişiler benim profillimi , kurduğum herkese açık özel sayfamı vede tabi kurduğum grup sayfamı göremez . Doğru mudur ? candan