Klasörlerin ikonlarını nasıl değiştire bilirim?

retrocuyum (7) 3 yıl önce sordu

Dün windows dark theme indirdim ama beğenmedim sildim sildikten sonra bunlar böyle kaldı nasıl düzeltirim
https://prnt.sc/u5h2kw

Toplam 2 cevap

gorele28 (387) 3 yıl önce cevapladı

merhaba @retrocuyum

her hangi bir resme sağ tıklayıp özellikler yazısına tıklayıp karşına ufak pencere gelecek sağ tarafta değiştir butonunu göreceksin onada tıklayıp windows fotoğraf görüntüleyicisini seçip uygula tamam butonlarına tıklaman gerek

@retrocuyum ilave olarak sana mesaj yoluyla link attım windows 7 içinde anlatılmış biraz aşagıda

retrocuyum (7) 3 yıl önce cevapladı

@gorele28 ben fotoğrafları demiyorum iconlar değişti nasıl düzelteceğim