Klavyede bazı tuşlar çalışmıyor...

araz01 (291) 7 yıl önce sordu

İyi günler. Bilgisayar diğer odadaydı malum kış oturma odasına aldım ve teleiyzona vga ile bağladım. Num lock sürekli açık kapatamıyorum. V - Z - M - C gibi bir kaç tuş tepki vermiyor ama televizyonda böyle oldu bilgisayar diğer odada iken böyle bir sorun yoktu. yardılarınızı bekliyorum...

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Herhalde desktop PC ve klavye bozulmuş.

Başka bir klavye ile dene. Veya problemli klavyeyi başka bir PC de dene (Eğer PS2 klavye degilse laptop PC dede denenebilir).