Klavyede tuşlar çalışmıyor ne yapmalıyım?

kullanici205086 (1) 2 yıl önce sordu

Klavyede kardeşim rastgele bütün tuşlara neredeyse hepsine aynı anda bastı ve şimdi sadece ışık değiştirme tuşu çalışıyor. Klavye üzerinden aktifleştirebiliyorduk ama tuşları unuttum.

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Klavyede tuş kombinasyonu ile düzeltilebilir. Klavyenin kullanma kılavuzunda falan vardır belki.

leventdenizci (1) 2 yıl önce cevapladı

Benzeri bir durum benimde başıma geldi. Bilgisayar tamire gitti, çok ciddi bir maliyet çıktığı için tamir ettirmedim ancak harici bir klavye alarak sorunu çözdüm. Bilgisayarıma çıkan tamir masrafı (geçen sene - 2021 mayıs) 1.600 TL, harici klavyeyi 130 TL ye aldım, bilgisayarıma taktım. Şu anda sorunsuz kullnıyorum. Ayrıca harici klavyenin kendine has bir rahatlığı var.

beratbozkurt (1) 2 yıl önce cevapladı

Ayarlar-Windows update-sorun gider-klavye-sorun gidericiyi çalıştır

eğer sorun çıkarsa sorun giderici sana düzeltmeler önericektir.