klavyedeki tüm tuşlar kendi görevi artı sağ tık yapıyor

ozanrezai (1) 7 yıl önce sordu

klavyedeki tüm tuşlar kendi görevi artı sağ tık yapıyor.hangi tuşa basarsam basayım aynı zamanda sağ tık yapıyor.

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 7 yıl önce cevapladı

klavyeyi çıkar tak tekrar bilgisayara. olmadı internetten marka modeline göre uygun driver indir. bide denetim masasından bölgesel dil seçenekleri falan var oradan klavye ayarlarına bak istersen.

ozanrezai 7 yıl önce

eksik yazmısım mouse un sol tuş bile sağ tık yapıyor yinede klavyesel olabilirmi

ybaskin34 7 yıl önce

@ozanrezai sanmam çünkü klavye ayrı mause ayrı .. belki yazılımlar karışmış. ya sitesinden (marka-model şeklinde) driverlerini indir kur ya da aygıt yöneticisinden bi güncellemeyi dene belki düzelir. ayrıca herhangi bi işlem ya da bi ayar yaptıktan sonra mı böyle oldu ?

ozanrezai 7 yıl önce

durduk yere oldu virüs diye düşünüyorum ama antivirüsüm bişi bulmadı

ybaskin34 7 yıl önce

hangi antivirüsü kullanıyorsun ? @ozanrezai

ybaskin34 7 yıl önce

passmark-keyboard test programıyla bi test yapsana @ozanrezai