Klavyemde bir şey yazarken 2 kere, 3 kere yazıyor. Ne yapmam gerek?

kullanici819585 (1) 3 yıl önce sordu

Öncelikle merhaba, benim sorunum klavyem bir şey yazarken 2 kere, 3 kere yazıyor. Mekanik klavye kullanıyorum belki klavyede sorun var diye değiştirdim ama sorun düzelmedi. Bi'de oyunda tuşlar kesik kesik çalışıyor oyun oynanmıyor bir el atarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

USB portunda sorun olabilir veya cihazında yazılımsal bir sorun olabilir.

1.Çözüm:

Klavyeni bağladığın USB portunun yerini değiştirmeyi dene.

2.Çözüm:

Bilgisayarını güncellemeyi dene.

3.Çözüm:

  1. CMD'yi yönetici olarak aç.
  2. CMD komut satırına şu komutu gir.
    • SFC/SCANNOW
  3. İşlem bittikten sonra cihazını yeniden başlat.

4.Çözüm:

Cihazında virüs taraması yap.

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?