Klavyemdeki bazı karakterler çalışmıyor.

kimizaman (1) 8 yıl önce sordu

Laptobumun klavyesindeki bazı karakterler calısmıyor.ama donanımsal oldugunu dusunmuyorum cunku her kapatı actıgımda calısmayan tusların bazılar calısıyor ama a,s,d enter,space ve esc yi kullanamıyorum .Bu yazıyıda ekran klavyesinden yazıyorum :D.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

bcaggul (117) 8 yıl önce cevapladı

Yazılımsal olduğunu düşünüyorsanız sistem geir yükleme yapmanızı öneririm büyük olasılıkla çözülecektir.

kimizaman 8 yıl önce

Yorumunuz için teşekkür ederim ama sistem geriyüklemeyi daha önce denemiştim ve işe yaramadı.