KMService.exe Nedir ? Virüs'mü ? Nasıl silinir ?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

KMService.exe Nedir ? Virüs'mü ?

Sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyince Windows klasöründe gösteriyor ?

Malware olabilirmi ?

Nasıl silinir ?

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Merhabalar,

KMService.exe Nedir ?

KMService.exe bir hack / crack aracıdır.

Eğer Crackli, kopya yani orjinal olmayan Windows / Office kulllanıyorsanız buna ait bir dosyadır

Sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyince Windows klasöründe gösteriyor ?

Evet bu doğrudur Windows klasöründe C:/Windows da gösterir bu virüs indirdiğiniz dosyadan direkt olarak C:/Windows'a gider.

Malware Olabilirmi?

KMService.exe çeşitli antivirüs programları tarafından zararlı yazılım olarak tespit edilebilir.

MALWAREBYTES NEDİR NASIL KURULUR

Nasıl silinir ?

Silinmesi Musallat.exe virüsü kadar zor değil, aksine daha kolay MalwareBytes ile taratıp kolayca karantinaya alıp silinebilir.

malgibiolan 6 yıl önce

@nvidiagtx elinize sağlık inşallah kimsenin başına gelmez :)

nvidiagtx 6 yıl önce

Eyvallah sağolasın. :) @malgibiolan :)

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

KMService.exe virüs değildir. KMService.exe bir hack / crack aracıdır.

Eğer Crackli, kopya yani orjinal olmayan Windows / Office kulllanıyorsanız buna ait bir dosyadır.

KMService.exe çeşitli antivirüs programları tarafından zararlı yazılım olarak tespit edilebilir.

nvidiagtx 6 yıl önce

@hakan abi sorumu editleyeyimmi insanlar yanlış bilgi edinmesin ben KMServiceyi böyle biliyordum CS 1.6 indirdiğimde görev yöneticisinde böyle bir şey verdiği için.

hakan 6 yıl önce

@nvidiagtx benim cevabıma bakarak düzenleyebilirsin, iyi olur. Yanlış bilgi vermeyelim.