kodg virüsü çözümü çıktı mı?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Merhaba, dün bir programın crackini indirdim kurdum virüslü çıktı,belgelerim ve indirilenler dosyaları .kodg uzantılı oldu ve sifrelendi.ne yapmalıyım ? Yardım edin lütfen çok dosyam vardı.daha sonra virüslerin hepsini temizledim ama olmadı.virüs bulaştı.herseyi denedim boşuna.dosyalarimi nasıl geri alırım? Bunun çözümü varmı?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Kodg uzantısı için sadece Offline Key ile şifrelenmişse çözüm var.

Offline Key ile çözülenbilen yeni Stop / Djvu uzantıları hangileri?

Offline Key Online key nedir? Dosyalarım Offline Key ile mi şifrelenmiş nasıl anlarım?

Offline Key nedir yukarıdan öğrenebilirsin.