Konya'nın meşhur yemeği nedir bulabilirmisiniz bakalım?

osmancandrn (-5) 4 yıl önce sordu

Et ve hamurdan yapılır çok lezzetli bir yemektir

gorele28 4 yıl önce

ne olcak etli ekmek @osmancandrn birdaha olmasın gerçi @darkcrak gereken ney ise söylemiş yoksa banı yersin :)

gorele28 4 yıl önce

koçum ben öyle demek istemedim ki yoksa banı yersin derken uzmanım.net tarafından belirtmeye çalıştım @darkcrak odun geliyor ha kafana doğru

alattin 4 yıl önce

@gorele28 uzmanim.net'in değerli üyelerinden biri ve sadece bir kuraldan bahsetmiş. Karar verme yok ortada. Sen git biraz dinlen @darkcrak evladım

darkcrak 4 yıl önce

Yaşlandım @alattin :D dinlenmeyi sevmiyorum çalışmayı seviyorum

gorele28 4 yıl önce

Arkamda durduğun için teşekkür ederim @alattin

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bu sitede teknoloji sitesidir ne alaka Konyanın meşhur yemeği saçma sapan paylaşım yapacaksan ve bizi trolliyeceksen.

Aaa Trollendik ne yapalım şimdi :)

Saçma sapan soru sorana kadar yaşadığın sorunu bize sorsan memnun olacağız ve anlayışlada cevaplayacağız lütfen bir daha olmasın