Korsan Windows Mağduru

byhacker (57) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarımda korsan Windows yok ama bana "Bu Windows Kopyası Orjinal Ddeğil" diyor.Daha düne kadar birşey yoktu.Ürün Anahtarı soruyor.Lütfen Yardım...

     Şimdiden Teşekkürler

Toplam 1 cevap

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

Windows 7 mi kullanıyorsun yoksa windows 8 mi kullanıyorsun ?

byhacker 9 yıl önce

windows 7 idi ancak başlatırken ultimate çıkıyor

dyildiz 9 yıl önce

Windows 7 bilgisayarıma sağ tıkla özellikler de orada ürün anahtarı değiştir de kasanın üzerinde bulunan lisans etiketinden tekrar product keyi gir , ama lisans yoksa kasa üzerinde o makinenin kaçağa düşmesi normal .

byhacker 9 yıl önce

deneyeceğim teşekkürler

dyildiz 9 yıl önce

Rica ederim ne demek