Korumayı etkinleştirmek veya düzenlemek için Denetimli klasör erişimini açın

knnkndmrr10 (1) 6 yıl önce sordu

Bir oyun için birisi regedit dosyası attı defenderin erişimi kapatıldı bana yardımcı olun şu erişimi nasıl açabilirim

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Sistem Geri Yükleme yaparak bilgisayarı o regedit dosyasının yüklenmemiş haline çevirebilirsin. En mantıklısı bu olacaktır çünkü sadece Windows Defender'a zarar vermemiş olabilir. Bu yüzden Sistem Geri Yükleme yapmanı tavsiye ederim.

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?