Kripto para için cüzdan uygulaması

toprak34 (2026) 3 yıl önce sordu

Merhaba,

TC kimlik numarası ve adres vs gibi şeyler istemeyen bir cüzdan uygulaması var mı? Varsa hangileri ve güvenilir mi?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Electrum var Toprak. Ben bunu kullandım oldukça uzun süre. Sorunsuz ve kullanımı kolay bir cüzdan. Deneyebilirsin.

Windows, Mac, Android desteği var. Detaylı bilgiyi buradan alabilirsin: https://bitcoin.org/tr/wallets/mobile/android/electrum/?step=5&platform=android

toprak34 3 yıl önce

@alattin abi indirdim fakat nasıl oluşturacağımı tam anlamadım, seed ve legacy 2FA gibi şeyler sordu.