Kritik güncelleme nedir?

kullanici760364 (1) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarım windows 7 ve sistem geri yüklemede kritik güncellestirme gösteriyordu bu nedir? Ne yapmam gerekiyor?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Windows'da güvenlik açıkları buldukca windows bu açığı kapatmak için doğal olarak Kritik güncelleme yayınlıyor ve bu güncellemeler ile açıklarını kapatıyorlar.

Son olarak Windows 10 kullan bana sorarsan en iyisi Windows 10

Hem güncel hemde bütün uygulamaları destekliyor

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

microsoft win7 destegini kestigini bir daha güncelleme gelmicegini belirtmişti yanılmıyorsam  tahminen eski win7 kullanıyorsun ondan güncelleme gelmiştir ..

darkcrak 3 yıl önce

Windows 7 desteği kesti fakat kritik güncellemeleri halen daha yayınlıyor ama bayaaa kritik ise bu açıklar.

kullanici760364 3 yıl önce

Sağolun abiler

krsn 3 yıl önce

ATMler xp hala kullanıyor ona hayret ediyorum McAfee virüs koruması var :)