Kulaklık sorunu.

genius (190) 3 yıl önce sordu

Öncelikle her kese iyi Bayramlar! Benim bir Logitech H540 model kulaklığım var ve uzun zamandır kullanıyorum. Geçenlerde müzik dinliyordum aniden kulaklıkda ses kesildi ve "Windows bu aygıtı tanımadı" ibaresi çıkdı zannetdim ki, USB yerinden oynamış çıkardım yeniden takınca çalışdı. Şimdiyse bu aniden ses gitme sorunu sürekli olmaya başladı. Ubuntuda normal çalışıyor ancak Windowsa geçince böyle sorunla karşılaşıyorum. Sizce sorun nede?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Windows 10 2004 sürümünde bu tip hatalar mevcuttur ve gelen güncellemeler ile bu sorunları düzeltmeye çalışıyorlar. Bana sorarsan güncellemeleri sürekli kontrol et ve gelen güncellemeleri de güncelle

genius 3 yıl önce

Evet dediğin oldu, bu gün toplu güncelleme yayınladılar ve sorun çözüldü. Teșekkürler! Bu arada sen hangi windows sürümünü kullanıyorsun?

darkcrak 3 yıl önce

Windows 1909 kullanıyom şu anda @genius

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Garantiye gönder, logitech'in garanti hizmeti aşırı iyi, senin de tatman lazım logitech garanti deneyimini.

genius 3 yıl önce

Garantiden önce yapmam gereken önereceğin bir şeyler varmı?

hydra 3 yıl önce

Eğer Windows'la ilgili sıkıntı varsa, başka bir windows'da da sorun yapabilir, başka bir Windows 10 yüklü sistem de dene, bir arkadaşından falan @genius

darkcrak 3 yıl önce

@genius bilgisayar sürümün ne? Windows 10 2004 mü

genius 3 yıl önce

Maalesef evet. @darkcrak