Kulaklıktan tıs sesi geliyor

rulu (10) 5 yıl önce sordu

Bugün yeni kulaklık aldım, ses sonda fakat sağ kulaklık az bir şey tıslıyor, ses çıkarıyor gibi..

ozgurlol 5 yıl önce

@rulu aldıgın yere göstermeyi denermisin

rulu 5 yıl önce

5 TL fiyatı zaten :D

darkcrak 5 yıl önce

Ses bombasını patlatmışsın

darkcrak 5 yıl önce

Su kaçmış olabilirmi acaba

rulu 5 yıl önce

Su görmedi hiç. Aldım, taktım. Tamam elbette 5 TL'den beklentim öyle fazla değil. Fakat hep 5 TL'lik alırım, ayda 1 tane değiştiririm. Diğerleri böyle çıkmadı, çok hafif tıslama var.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

5TL ye aldığın kulaklıktan beklentin fazla olmasın.  Kullanılan malzemenin kalitesiz oluşundan dolayı bu tür sorunlar olabilir. Bu düzeltmeni sağlayacak bir şey de yok. Bazen üretim hatası oluyor. Senin aldığın üründe de muhtemelen üretimden kaynaklı bir hata var.  Üşenmezsen gidipaldığın yere gidip değiştirebilirsin.