Kulaklıktan Yeteri Kadar Tatmin Olamıyorum?

yotu (9) 6 yıl önce sordu

Kulak içi kulaklığım var, Youtube'de ses sonda, Windows görev çubuğunda ses sonda, Ekolayzer ayarında ise, her şeyi üste çektim. Sürücüsü de güncel, başka ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Tatmin olamamanızın sebebi illa yazılımsal olmayabilir. Kulaklık var, kulaklık var.. Her kulaklığın bass'ları güçlü olmadığı için sesi dolgun vermez. Siz öyle bir şey istiyorsunuz sanırım. Gaming kulaklıklara bakmanızı tavsiye ederim..

yotu 6 yıl önce

Sizin öneriniz var mı?

omercik 6 yıl önce

Ben gaming ekipmanları kullanmıyorum, o yüzden "kesinlikle öneririm" diyebileceğim bir şey yok. @nvidiagtx @temmuz2004 @malgibiolan size yardımcı olabilir. @yotu

toprak34 6 yıl önce

@yotu SteelSeries, HyperX, Logitech gibi markaların ürünlerine bakabilirsin. Veya JBL, Piyoneer, Sony'de olabilir.

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Kulaklık Eski İse Bundan Kaynaklanıyor Olabilir.

Veya Kulaklığın Kulağa Takılan Yerde Bir Kir Veya Toz Olabilir.

Ben Araştırmada Şöyle Bir Kulaklık Buldum Bir Bak İstersen.(Philips'in Sitesindeki Yanlış Normalde 20TL Civarı )

Aklıma Başka Birşey Gelmiyor .

Bulduğum Kulaklıkta Bir Tane Olumsuz Yorum Yok Ayrıca.