Kulaküstü Kulaklık tavsiyesi 2017

kahramanca42 (61) 7 yıl önce sordu

Merhaba ben şu 2 kulaklığı beğendim hangisi daha iyidir ?

http://www.hepsiburada.com/goldmaster-optimus-kulakustu-oyuncu-kulaklik-siyah-p-BD805294?magaza=Hepsiburada

http://www.hepsiburada.com/philips-shp-1900-kulakustu-kulaklik-p-BD850182?magaza=Hepsiburada

yada bu fiyatlarda önerebileceğiniz kulaklıklar var mı?  Fiyat 50 nin üzerine çıkmasın.

Oyun için.

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

1. şıkkı eleyelim kullanıcı yorumları genellikle olumsuz.

2. şık eh işte diyebiliriz.

Sana önerim Snopy Rampage SN-R2 alman. Ben kullanıyorum, kulaküstü kulaklık. 45 TL idi ben aldığımda (1 ay önce aldım) Vatan Bilgisayarda bulabilirsin. @kahramanca42 Hepsiburada.com'Da 31 TL 25 kuruş oradan da alabilirsin.

Kulaklığa buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

kahramanca42 7 yıl önce

peki memnun musun oyun da flan denedin mi?

kahramanca42 7 yıl önce

Ben bu fiyatlara zaten mükemmellik arayan birisi değilim

toprak34 7 yıl önce

@kahramanca42 zaten oyun oynamak için aldım çok memnunum :)

kahramanca42 7 yıl önce

Bugün geldi şimdilik bi sikıntısı yok umarım uzun süre idare eder

toprak34 7 yıl önce

Snopy Rampage SN-R2 mi? @kahramanca42