Kullandığım Internet explorer 32 bit mi yoksa 64 bit mi nasıl öğrenirim?

ataberk11 (67) 7 yıl önce sordu

Java için gerekli de sanırım birşeler ters gidiyor. Kullandığım Internet explorer 32 bit mi yoksa 64 bit mi nasıl öğrenirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Internet Explorer 32 bit mi 64 bit mi kullanıyorsunuz bunu anlamanın kolay bir yolu var.

Masaüstündeki Internet Explorer simgesini sağ tuşla tıklayın.  Özellikler'i seçin. Hedef yolunda

["C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe"]

Yazıyorsa 64 bit Internet Explorer kullanıyorsunuzdur.

Hedef bölümünde

["C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe"]

yazıyorsa 32 bit Internet Explorer kullanıyorsunuzdur.

ataberk11 7 yıl önce

bunu 64 bit yapmanın bir yolu var mı

hakan 7 yıl önce

Internet Explorer mu yoksa Edge mi? Önce buna netlik kazandıralım

ataberk11 7 yıl önce

@hakan internet expolerer

hakan 7 yıl önce

@ataberk11 sorunun cevabı o zaman yukarıda :)