Kullanıcı Adı Değiştirme

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce sordu

kullanıcı adı nasıl değiştirilir bilen var mı lionelmessi yapacağım

temmuz 9 yıl önce

Mesut, Ersel, Vedat, Sedat 3 (Sedat Özden), Biyediç, Elvir Baliç gibi isimler olsa nasıl olur? Dahada yakışmazmı?! :-) Bilirmisin bu isimleri?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Arama kutusu ve Çıkış solunda kullanıcı ismine tıkla, bu şekilde sana ait bilgilerin olduğu bölüme gireceksin. Sol tarafta, kullanıcı isminin hemen altında mavi renkli uzmanım.net logosu bulunuyor. Hemen onun altında Resim değiştir, Düzenle ve Parola oluştur/değiştir linkleri (düğmeleri) mevcut. Onlardan "Düzenle" olanına tıkla ve "Adınız" başlıklı kutuya yeni kullanıcı adını yaz. Sonra alt kısımdaki mavi renkli "Kaydet" düğmesine tıklayarak çık.

Yeni kullanıcı adın hayırlı olsun:-)

Yanılmıyorsam böyle..

cristianoronaldo 9 yıl önce

sağol değişti

temmuz 9 yıl önce

Hayırlı olsun :-)