kullanıcı adım yanlışıklen silindi

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce sordu

selamun aleyküm arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi kullanıcı adım yanlışıklen silindi Emrah dosyasını tekrar nasıl geri getirebilirim nasıl ismimi atayabilirim sistem geri yükleme kapalı işletim sistemim win 8

efsaneemrahylz 8 yıl önce

Lütfen cevap verin

Toplam 2 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Recuva gibi bir program kullanabilirsin.

Fakat kurtarma programını  C sürücüsüne kurma. USB belleğe kurabilirsin. Daha sonra USB bellekten kurtarma programını çalıştır.

Tamamen eski haline gelmeyebilir ama kullanıcı profil klasöründeki dosyalarık kurratabilirsin.

Buradan Recuva nasıl kullanılır öğrenebilirsin: Silinen dosyaları geri getirme

efsaneemrahylz 8 yıl önce

Teşekkürler hocam

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce cevapladı

format sonrası gelir dimi hocam kullanıcı adım birde format atılırken sıkıntı yaparmı

murat 8 yıl önce

Format sonrası da gelebilir. Gelebilir diyorum bir ihtimal sadece. Gelmeyebilir de şansına bağlı