KULLANICI HESABI

mertrn61 (1) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar bilgisayarda iki hesap kullanıyorum.Bunların ikisininde kilit ekran resimleri aynı değiştirdim.Kilit ekranınında yaptığım resimler çıkıyo.Ama iki oturumda kapalı olunca orjinal bu resim çıkıyor.Nasıl değiştirebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim..

Windows 8.1 in orjinal kilit ekranindaki resim geliyor.nasil degistiririm.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

BaaşlatDenetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\Kişiselleştirme  bir resim seçin üzerine tıklatın o resim windows açılışta çıkar

mertrn61 7 yıl önce

Masaustu resmini degistiriyo

candan 7 yıl önce

kilit ekranıda resim seçin

mertrn61 7 yıl önce

iki hesabında kilit resmi farklı iki oturumda kapalı olunca o resim çıkıyo