Kullanıcı hesabını Sİlemiyorumm

haliltutar (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba ben birkaç ay önce 2. elden dizüstü bilgisayar aldım ama bilgisayar sıfır yani hiç kullanılmamış.Fatura bile elimde . Neyse bu bilgisayarda kayıtlı bir kullanıcı hesabı var fakat şifreli ben de bunu silemiyorum şifre felan istiyor ! Ne yapmalıyım Format mı ? Başka bir çözümü var mı? Bi yardımcı olur musunuz???

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

eski şifreyi bilmenize gerek olmadan sıfırlayabilirsiniz bilgisayardan biraz anlıyor olmanız gerekir programını indirip flaşh beleğe veya cd kopyalıyoruz sonra bilgisayarı yeniden başlatıp

bios a giriyoruz karşımıza gelen ekrana entr basıyoruz zaten program sizi yönlendiriyor işlem bittikten sonra yeniden başlatıyoruz şifre istesede ileri diyoruz pc direk açılıyor yapamaz iseniz yine yazın yardımcı oluruz

http://download.cnet.com/Lazesoft-Recovery-Suite-Home/3000-2094_4-75749925.html?part=dl-10055229&subj=dl&tag=button

haliltutar (1) 8 yıl önce cevapladı

Saolun :) Ama Bios Ne :)

candan 8 yıl önce

bios pc ara yüzü bilgisayarınızın markasına göre değişir tuşları [ https://www.facebook.com/canan.kolucolak ]burdanda yazabilirsiniz