kullanıcı profili hizmeti oturumu açamadı, kullanıcı profili yüklenemiyor - Windows Vista

owness (1) 10 yıl önce sordu

Şimdi sorun şu;  değişiklik yaparken (mesela program kaldırırken,kullanıcı eklerken vs) sürekli açılmayan profilimin şifresini istiyor devam etmem için, ve bu şifreyi kabul etmiyor, dolayısıyla ne yeni kullanıcı hesabı açabiliyorum ne de program kaldırıp ekleyebiliyorum.  Ne yapabileceğimi söylerseniz çok sevinirim..

Toplam 1 cevap