"Kur yeni bir sistem bölüm oluşturmayı veya var olan sistem bölümünü bulmayı başaramadı" hatası nasıl çözülür?

ebrar15 (1) 8 yıl önce sordu

Format atmak için usb'ye bootable windows 7 attım. İşte biostan usb ile başlatmayı öne aldım falan normal sonra açılınca klavye dili pc dili seçtim sonrasında sürücü yükle dedim, kurulum başlıyor dedi.(Buraya kadar normal) Format ekranında bu bölümlerin geldiği yerde  Yanlışlıkla Pc İçindeki Herşeyi Sildim(Yani tüm bölümleri), Şimdi Bölüm Oluşturup Bölümleri biçimlendirip Windowsu Kurmaya Çalıştığımda: Kur yeni bir sistem bölüm oluşturmayı veya varolan sistem bölümünü bulmayı başaramadı. Daha fazla bilgi için kur günlük dosyasına bakın diyor.

ebrar15 8 yıl önce

Yok mu yardım

Toplam 2 cevap

biho (11) 8 yıl önce cevapladı

Aynı sorunu bende yaşadım. Çözümü şu şekilde sağladım. Hata verdiğinde USB belleğimi çıkartıp "Yenile" butonuna bastım. Başka bir hatayla karşılaştım. USB belleği takıp "Yenile" butonuna basıp "İleri" dediğimde ise yüklemeye başladı.

kullanici543898 (1) 5 yıl önce cevapladı

Cevap başarılı