Kurtarılan mesajlarımı nasıl geri yüklerim?

kullanici46359 (1) 6 yıl önce sordu

Dr. Fone diye bir program indirdim bütün aşamaları yaptım. Mesaj simgesinin yanında "1300 mesaj" diyor ama açamıyorum. Nasıl geri yükleyebilirim?

omercik 6 yıl önce

Hangi programı indirdin? Ne demek istediğin anlaşılmıyor.

alattin 6 yıl önce

Kullanıcı bana mesaj atmış, program adı: Dr.Fone

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Eğer kullandığın program ücretsiz/free ise o sebeple kullanım sınırlaması olabilir. Ayrıca Root problemi kaynaklı bir durumda olabilir (Bu tür programlar Root'suz cihazlarda ya çalışmazlar yada fonksiyonları sınırlı olur).

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Android için Dr. Fone yazılımı ücretlidir. Ücretsiz sürümünde daha önce silinip geri getirilebilen dosyaları yalnızca görüntüleyebilirsiniz, cihaz hafızasına kurtaramassınız. Zaten uygulamaya girip Recovery menüsünden herhangi bir kurtarma işlemi yapmaya çalıştığımızda Unlock Messages Recovery (mesajları kurtarma kilidini aç) gibi bir uyarı veriyor. Eğer mesajlarınız gerçekten önemliyse 27.99 TL ödeyip bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif olarak tamamen ücretsiz GT Recovery uygulamasını kullanabilirsiniz.

GT Recovery nedir, ne işe yarar? GT Recovery uygulaması nasıl kullanılır?