Kütüphanem Cepte iOS uygulamasına nasıl erişebilirim?

ebuhasan (30) 5 yıl önce sordu

E-Devletin KütüphanemCepte uygulamasına Nasıl erişebilirim? Bir iOS 9.5 kullanıcısıyım. Bu uygulama'yı nereden edinebilirim? Teşekkürler.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Kütüphanem cepte iOS uygulamasından erişebilirsin.

https://itunes.apple.com/tr/app/kütüphanem-cepte/id1384379043?l=tr&mt=8

ebuhasan (30) 5 yıl önce cevapladı

iPad için yokmuş ama neyse. Yinede teşekkürler.

omercik 5 yıl önce

Geliştirici iPad sürümünü daha yayınlamamış. App Store'un üst kısmında "sadece iPad" diye bir buton var, onu "sadece iPhone" olarak değiştir. Böylece iPhone uygulamalarını iPad'e yükleyebilirsin. Görünüm biraz tuhaf olur ama iPad'de Instagram'ı yıllarca bu şekilde kullanmıştım.

ebuhasan 5 yıl önce

Bulamadım!... Neyse, Web'den kullanırım artık. Hem kullanıcı yorumların'da uygulama'nın düzgün çalışmadığı kaydediliyor. Belki ileride yeni güncellemeler ile iPad sürümü ve hata düzeltmeleri gelir. O zamana kadar Web'den devam.