KYK Wi-Fi maksimum giriş hakkınızı doldurdunuz hatası

notify (538) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Kyk öğrenci yurdunda kalıyorum, wifi ile bağlanmak için kullanıcı bilgilerimiz ile 1 cihaza izin veriyor. Ben hem leptoptan hem de mobilden bağlanmak istiyorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

@alattin, @ismailsarp, @temmuz, @hakan, @murat@farurhenho

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Neden hep olanla yetinmek yerine daha fazlasını isteriz?

Bilgisayarın Windows 10 muydu? Windows 10'da Wi-Fi'yi paylaşma özelliği doğrudan var. Diğer işletim sistemlerinde bunu bilmiyorum maalesef.

kemal00 (24) 5 yıl önce cevapladı

Sadece 1 cihaza izin veriyor.Telefondan baglan usb ile laptopa internet paylaşımı yap  usb tethering baglan hem uzaktan kimse farketmez

notify 5 yıl önce

Biraz daha detaylandırabilir misiniz?

notify 5 yıl önce

@kemal00 dediğinizi yaptım, wifi ismi çıktı şifreyide girdim fakat bağlanmadı, internet yok yazıyordu full çekmesine rağmen. Neden olabilir?

kemal00 5 yıl önce

wifi ile yapma doğrudan usb ile baglan

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Bence ilk olarak telefon ile bağlanır ve oradan ayarlara girilerek internet paylaşımı (Mobile Hotspot) yapılır. Telefonundan yaptığın bu bağlantı paylaşımda yine kablosuz olacaktır.

Not: Mobil internet üzerinden bu paylaşım yapılabiliyor ama wireless üzerinden emin değilim (Şu an dışarıdayım ve bunu deneme imkanım yok). Denersin ve eğer olursa en uygunu budur.

notify 5 yıl önce

şuanda leptopda bağlıyım hocam bende deneyemiyorum