KYK WiFi sisteminde ******* adlı kullanıcınız pasifleştirilmiştir. Bilginize İyi Günler Dileriz

besiktasjk (1) 4 yıl önce sordu

KYK WiFi sisteminde ******* adlı kullanıcınız pasifleştirilmiştir. Bilginize İyi Günler Dileriz. Bu şekilde e-mail geldi.KYK DA  öğrenciyim bu ne anlama geliyor acaba?16 GB kota koymuşlar acaba bu yüzden mi ?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Evet büyük ihtimalle bu yüzden. KYK yurtlarında artık her ay 16 GB kota veriyorlar. Bu kotayı bitirince o ay için artık interneti kullanamıyorsun.