Kyk yurdu bağlantınız gizli değil hatası err_cert_revoked

kullanici708692 (1) 7 yıl önce sordu

Net::err_cert_revoked hatasi veriyor arastirdim ne oldugunu anlamadim internete kyk nin sitesinden baglanamiyorum ama baska vifi lerde baglanabiliyorum....

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

KYK'lar Fatih ağı mı kullanıyor?

Öyleyse serfika yükemeniz gerekiyor: meb serfitikası nedir?

Sertifikayı bilgisayar ya da telefonunuza yüklemeniz gereken küçük bir yazılım gibi düşünebilirsiniz. Fatih ağı kullanan okullar, sanırım yurtlar da dahil olmak üzere sertifika yüklemesi gerekiyor.

kullanici708692 7 yıl önce

Meb serfitikasinida denedim olmuyor

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Bağlantınız gizli değil (tıkla)

Bağlantınız gizli değil - MEB (tıkla)

Soruyu sormadan ve konu açmadan önce arama motorunda bir taramalı. Öyle değilmi ya, daha öncede birileri böyle bir problemle karşılaşmış ve çözüm aramış olabilir :)

kullanici708692 7 yıl önce

Taradim arastirdim ama bi sonuc bulamadim

temmuz 7 yıl önce

Bende taradım (uzmanım.net arama satırında, sayfa üstünde) senin için ve mesajımdaki linkleri oradan buldum, aktardım :)

ilkerilbeyi (1) 7 yıl önce cevapladı

aynı sorun bendede var mobilde sorun yaşamazken pcde aynı sorunu yaşıyorum sertifikayı yükledim fakat sorun çözülmedi