Laptobum Mavi Ekran Hatası

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Merabalar Benim Leptobumda Kardeşime Mp 3 üne müzik yükleyecektim sonra

mavi ekran geldi laptop yeniden başladı laptop başladı bu sefer tarama ekranı geldi tarattırtım laptop kapandı açma dugmesine basıyom acilmiyor

Lütfen Yardım Edin Ekran Açilmiyor Formatta Atamam Zaten :(

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

start tuşuna basınca en azından mavi ekran veya siyah ekran olsa yine burdan yönlendirilir açlımıyor diye

belirtmişiniz bu durumda şarz kapbosu takılı batarya takılı ama açılmıyor ise bir bilgisayarcıda test ettirin