Laptop a Flash ile Format Atma USB?

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Nasıl Format Atıcam Kolay Ve Pratik Yol Nedir

Toplam 1 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Merhabalar USB ile Format Atmak istiyorsanız

BU UZMANIM NET DE VARDI FAKAT ANLAMAYANLAR İÇİN KOLAY PRATİK VE DETAYLI ANLATIMINI YAPTIM

YANDAKİ LİNKTEN PROGRAMI İNDİRİN BURAYA ÇIKART DİYİN VE ANLATIMA
GEÇELİM :)     LİNK:  http://www.gezginler.net/indir/winsetupfromusb.html

  • 1 - Programı indirin
  • 2 - Masaüstünde Ne Tür Format Atacaksanız ( XP,Vİsta, 7 ) Bir klasör Oluşturun
  • 3 - İçine Format Dosyalarını Atın İnternetten ISO İndirip Yapabilirsiniz

ISOYU ÇIKARTMAK İÇİN DAEMON TOOLS KULLANIN

  • 4 - İçine Attıktan sonra Programın  Sisteminize Uygun ( x86 (32 Bit ) x64 64 Bit )

Olanı Açın

  • 5- Flash Disk i Takın  taktıktan sonra En üstte

USB Disk Selection and format Var O Kısma Gelip Refresh Yapın

Ve usb yi Takın  Başka Usb Takılı OLMASIN!

NOT : En Az usb 1 , 1.5 GB Olması lazım

  • 6 - Sonra Hiç Birşeyi Ellemeyin Add to usb Disk Yazıyor ORadan

Hangi Format I Atıcaksanız Örneğin XP İçin ilk Baştakine Veya Başkası

İçin Zaten Orada Yazıyor

  • 7- Seçtikten Sonra Dosya oluşturmuştuk ... Yazan Yere tıklayıp Oluşturduğum dosyayı

seçiyoruz

Ve Go

Diyoruz Sabırla Olmasını Bekliyeceğiz :)

İŞLEM BU KADARDIR :)