Laptop açılmıyor

ktugrul94 (1) 4 yıl önce sordu

Asus laptop var Flex kablo bozuktu aldım yerine taktım iki kere açıldı kapadım bidaha açılmadı sorun nedir anlamadım şarj alıyordu kapandıktan sonra bidaha açılmadı

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarının hangi Flex kablosu bozulmuştu hangi parçanın.

Ayrıca bilgisayarında kısa devre olmuş ola bilir bir bilgisayarcıya göstersen iyi olabilir

ktugrul94 4 yıl önce

Power tuşunun bozuktu ama taktım iki kere açıldı bidaha açılmadı ve kısa devre olduğunu nasil anlarız nasıl düzeltilir bilirmisniz

darkcrak 4 yıl önce

Kısa devre olduğunu elektrikci anlar sende onun makinası yoktur @ktugrul94

ktugrul94 4 yıl önce

Başıma çok bela çıkarırmı para vs çok dert ölümü

darkcrak 4 yıl önce

Elektrikciye götür bence bi baksın ona göre bir şey diyebilirim sana @ktugrul94

ktugrul94 4 yıl önce

Yardımın için teşekkür ederim

darkcrak 4 yıl önce

Önemli değil her zaman yardım etmeye hazırım bu arada arkadaşlarına da Uzmanim.net'i tavsiye edersen ben de çok mutlu olurum :) @ktugrul94