Laptop açılmıyor

devodev33 (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar hp g62 serisininde leptop var.Leptop açılıyor fan sesi vs herşey geliyor fakat ekrana herhangi bir açılış simdegesi vs gelmiyor bildiğiniz simsiyah ekran

Toplam 2 cevap

safadam (-84) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Bilgisayarınız da görüntü gelmiyorsa Ekran kartınız bozulmuştur.

Servise gonderin garantisi varsa tabii

Yoksa kendiniz alıp takacaksınız.

İyi günler

By @safadam

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

uzmanim.net üzerinde kısa bir arama yaparsanız çok çözüm önerisine ulaşırsınız, örneğin: Notebook açılmıyor

Laptop açılmıyor ile ilgili diğer önerler için: https://uzmanim.net/sorular/etiketli/laptop-acilmiyor

Bunlar yardımcı olmazsa anakart sorunu olabilir servise gitmesi gerekir

@safadam laptop ekran kartını kendisi alıp takamaz. Bu soruyu soruyorsa zaten bu seviyede teknik bilgisi yok demektir