Laptop açılmıyor

kullanici789338 (1) 4 yıl önce sordu

Acer 5750G kullanıyorum laptopum hiçbir şekilde açılmıyor şarja takıyorum hiç ışığı falan yanmıyor 1-2 hafta önce de ekran kapanmıyordu onu internetten bakarak hallettim fakat şimdi ne yapacağımı bilmiyorum acaba pilini değiştirmem mi gerekiyor

Toplam 2 cevap

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Anakart ölmüş olabilir  bir bilgisayarcıya göstermenizde fayda var, Pil'den olacağını sanmam ama denemekde lazım.

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Pilini sökmeyi dene. Önce fişten çek. Sonra pilini sök. Daha sonra pili takmadan fişe tak. Bu şekilde bir dene bakalım ne olacak.