Laptop ara ara donma sorunu

hcy043 (7) 7 yıl önce sordu

laptopda bu aralar chromeda gezinirken birden pc kitlenio yavaşlıo 3 sn felan takılıo sonra kendine geliyor laptop monster 8 gb ramli yeni bi laptop 5 aylık felan sorunu anlamak veya çözmek için ne yapabilirim (windows güncelleşiyo sanmıştım güncelleme yükelmiyormuş normal haldeyken takılıor)

safadam 7 yıl önce

Yada birkaçgun sonra gecer

safadam 7 yıl önce

@safadam

Toplam 1 cevap

safadam (-84) 7 yıl önce cevapladı

Donanımsal. Bir sorun olabilir Servise soyleyin gerekirse..

Eger windows 7 ise normaldir :D Bazı pclerde format atınca daha kasmaya başlayabiliyor.

By @safadam sundu..

alattin 7 yıl önce

safadam, zaten cevabı kim yazmış görünüyor. Cevaplarının sonuna bir şey eklemen hoş görünmüyor