Laptop bilgisayarı hareket ettirince donuyor

abdulkerimkizil (7) 9 yıl önce sordu

merhaba ben bilgisayarı çalıştırırken bilgisayar biraz yerinden oynadı ve donmaya başladı zararı olurmu?

marka sony vaıo

Toplam 2 cevap

ahmetsamil (268) 9 yıl önce cevapladı

Emrah arkadaşımın da belirttliği gibi bilgisayarının Hard Diski zarar görmüş olabilir.Herhangi bir bilgisayarcıya götürmeni tavsiye ederim.Bi baksın daha sonra servise yollayabilirsin.Senin yapabileceğin bir şey yok :)

efsaneemrahylz (247) 9 yıl önce cevapladı

yerinden oynadı derken yeremi düştü yere düştüyse harddisk i zarar görmüş olabilir donmalarda ondan kaynaknalıyor olabilir