Laptop Hiç açılmıyor

kullanici855191 (1) 1 yıl önce sordu

Laptobum hiç açılmıyor şarj adaptöründe ışık yanıyor fakat şarjda almıyor laptop  sıvı teması düşme yok yeni batarya aldım yine çözüm yok

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Bataryasız doğrudan prize takılı şekilde açmayı dene. Bu yöntem olmazsa şunu dene:

Bataryayı sök. Fişi takılı değilken açma kapama düğmesine 30 saniye basılı tut. Fişe takılı olmadan ve bataryası olmadan 1 gün beklet. Sonra bataryayı tak ve fişe tak açmayı dene.

Açılmıyorsa ekran kartı, anakart gibi bir donanım arızası olabilir.