Laptop için Ram Tavsiyesi, Hangi marka ve Kaç GB ram takmalıyım?

kahramanca42 (61) 8 yıl önce sordu

 Öncelikle Selamun Aleyküm ben bilgisayarıma RAM taktırmak istiyorum DDR3 1600 (800MHz) yazıyor Lenoco g500 laptop. Ben nasıl almalıyım seçerken 4GB RAMIM VAR 4gb almayı düşünüyorm 8 olsun diye bana neleri tavsiye edersiniz DDR3 1600 (800MHz) nedir açıklar mısınız?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Sizin almanız gereken RAM DDR 3 1600 Notebook Ram'i örneğin Kıngston 4 GB DDR3 1600 MHz Notebook Ram Genel Özellikleri

Böyle bir DDR 3 1600 Ram alırsanız, tabi notebook için sorunsuz kullanabilirsiniz.

kahramanca42 8 yıl önce

Merhaba yani bu gösterdiğiniz linkteki Ram'ı alırsam ve takarsam sorun olmaz dimi?

hakan 8 yıl önce

Sorun olmaz, sizin bilgisayarınız ile uyumlu bir ram

kahramanca42 8 yıl önce

Çok teşekkür ederim HAYIRLI GÜNLER.

ozancinargss (1) 8 yıl önce cevapladı

4gb ile süper 8gb ile Daha Süper olur