Laptop klavyesi devre dışı bırakma

mehcarlo01 (1) 2 yıl önce sordu

Şöyle Bi sıkıntı var internetteki yöntemleri yapamıyorum çünkü su döküldü tamir ettim fakat aşağıya kayma ve dosya ya tıkladığımda sürekli en üstteki dosya açıldığı için ne gpedit. Msc ne de dosya gezgininde dosyaları bulabiliyorum

Toplam 2 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Çalıştır'a "ms-settings:devices-touchpad" bu kodu çalıştırın, oradaDokunmatik yüzey aktif işe pasif yapın.

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

 Biraz teknik bilgisi olan birisi laptop vidalarını sökerek klavye kablosunu çıkartabilir.  Çok basit bir soketle anakarta bağlıdır klavye. Fiziksel olarak klavyeyi devreden çıkartabilirsin.